OUFTIT DE NON-SS
Fallen Angel din cap pana in picioare!!!
Aceasta este o tinuta EMO mai bine zis Fallen Angel.Daca vrei sa te imbraci in stilul EMO si nu esti SuperStar poati sa te imbraci asa totalul e de 200 de starcoinsi.Sper ca v-a placut ,de vedem data viitoare cu Pretty`n Love(Pretty in Pink).


Nessun commento:
Posta un commento