Sper Sa va Placa :)
Ea E MissLyana999 .Ea v-a Fi azi La Rubrika Asa Da ,Asa Nu
- Sincer Jacheta Este asa si asa Poate Ei ii place Dar Eu nu ma omor dupa ea
- Pantaloni sunt Superi la Fel si pantofi
- Bratara e minunata nu am ce sa reprosez
- Topul de sub Jacheta merge la fix
- Cureau Este Potrivita Pentru aceasta tinuta
- Machiajul merge ! E OK!
- Iar Suvitele Nu am ce sa comentez
ASA DA!
Zuzy xoxo-'_'-


Nessun commento:
Posta un commento