Pagine

sabato 20 agosto 2011

New writer


Bunaa!Eu sunt noua scriitoare la HB-uri.Pe stardoll ma numesc ablu_adry si am si eu un blog de asemenea:)Sper sa va placa de mine!!!Eu pe scurt:1)I <3 my friendz 2)My favourite color is BLUE 3)My status IS HAPPY.Ne mai vedem.Bye bye!!!!

Nessun commento:

Posta un commento